Košík  

Žiadne produkty

0,00 € Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa

Kategórie

Výrobcovia

Sledujte nás na Facebooku

SUKL Certifikovaná Lekáreň

Odber noviniek

Free Prestashop Modules

Obchodné podmienky

    Internetová lekáreň InternetovaLekaren.com je prevádzkovaná v súlade s požiadavkami zákona č. 362/2011 Z. z. v znení neskorších predpisov  a vyhlášky MZ SR 21/2012 ktorými sa ustanovujú podrobnosti o zásielkovom výdaji liekov a zdravotníckych pomôcok.

    Predávajúci: Lekáreň Medical Park, prevádzkovateľ AYKUT s.r.o., Bernolakova 14/A, 974 05 Banska Bystrica, IČO 45358788, DIČ 2022944649, IČ DPH SK2022944649, AYKUT, s.r.o. zapísaná v OR Okr. súdu Banska Bystrica. Licencia a kontakty >>
    Kupujúci: Fyzická alebo právnická osoba, ktorá odoslaním objednávky vstúpila do obchodného vzťahu s predávajúcim.
    V internetovej lekárni InternetovaLekaren.com môžu nakupovať fyzické a právnické osoby bez obmädzenia a za predpokladu, že sa budú riadiť týmito obchodnými podmienkami.
    Zákazník dáva súhlas s týmito obchodnými podmienkami potvrdením a odoslaním objednávky.  
    Kupujúci si môže objednať akýkoľvek tovar, ktorý je v ponuke internetovej lekárne InternetovaLekaren.com
    Platné ceny tovaru sú uvedené pri jednotlivých položkách a platia výhradne pre nákup v internetovej lekárni InternetovaLekaren.com.
    Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu cien tovaru v ponuke.
    Predávajúci garantuje dodanie tovaru za cenu, ktorá bola uvedená v internetovej lekárni v čase objednania tovaru.
    Tovar si môže zákazník objednať vyplnením objednávky na internetových stránkach, zaslaním emailu na adresu info(zavinac)lekaren1.sk , telefonicky alebo sms správou na čísle 048/41 77 444.
    Kupujúci je povinný vyplniť pravdivé kontaktné údaje, ktoré umožnia vystavenie platného daňového dokladu, a bezproblémové doručenie zásielky.
    Po odoslaní objednávky dostane kupujúci potvrdenie o doručení objednávky emailom.
    Odoslaním objednávky vznikne obchodný vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim. Kupujúci sa tým zaväzuje za objednaný a dodaný tovar zaplatiť celú kúpnu cenu, vrátane prepravných nákladov.
    Internetová lekáreň InternetovaLekaren.com môže v ojedinelých prípadoch požiadať kupujúceho (telefonicky alebo emailom) o autorizáciu objednávky. Ak kupujúci odmietne autorizáciu, považuje sa objednávka za neplatnú.
    Internetová lekáreň InternetovaLekaren.com oznamuje, že u niektorých prípravkov, ktorých obsahové látky môžu slúžiť ako východisková surovina pre výrobu omamných a psychotropných látok, obmedzila automaticky maximálne množstvo objednávaného počtu balenia v rámci jedného nákupu.
    Internetová lekáreň InternetovaLekaren.com si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v prípadoch, keď sa tovar už nevyrába alebo je na slovenskom trhu nedostupný. Zákazník je v takom prípade kontaktovaný e-mailom alebo telefonicky za účelom dohody o ďalšom postupe. Zákazník môže následne objednávku upraviť alebo požiadať o stornovanie. V prípade, že kupujúci túto objednávku už zaplatil, bude mu plná suma v prípade storna alebo čiastočná suma v prípade zmeny objednávky vrátená bez meškania na účet.

 

Zásielkový výdaj liekov a zdravotníckych pomôcok v internetovej lekárni lekaren1.sk a internetovalekaren.com zabezpečuje Lekáreň Medical Park, poskytovateľ zdravotníckej starostlivosti (licencia č. 02504/2016/ODDSSZ-013 zo dňa 06/10/2016 P98084160301  držiteľ: AYKUT s.r.o.), Bernolaková 14/A, 974 05 Banská Bystrica, IČO 45358788, DIČ 2022944649, IČ DPH SK2022944649

Online predaj liekov realizujeme na základe povolenia vydaného Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv (ŠÚKL)